O Nas

Przekonaj się, jakie możliwości daje chłodnictwo, ogrzewanie czy klimatyzacja pomieszczeń oraz całych obiektów.

Naszymi klientami są firmy produkcyjne i handlowe branży spożywczej, zakłady przetwórstwa mięsnego, zakłady mleczarskie, firmy przetwórstwa tworzyw sztucznych, zakłady opieki medycznej oraz inne firmy, które w zakresie swojej działalności potrzebują chłodu, ciepła lub w procesach technologicznych wykorzystują wodę lodową.

Doświadczenie

Doświadczenie

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w inżynierii chłodniczej i klimatyzacyjnej. Zgodnie z najnowszymi trendami zrealizowaliśmy niejeden projekt z obszaru instalacji fotowoltaicznych. Nasze urządzenia i układy są tam, gdzie istnieje możliwość oszczędności energii, obniżenia kosztów produkcji lub eksploatacji.

Jakość i elastyczność

Jakość i elastyczność

Stale udoskonalamy i unowocześniamy swoje projekty dostosowując je do najwyższych standardów i wykorzystując nowoczesne technologie. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb odbiorców, a urządzenia dobieramy pod kątem zapewnienia jak największej efektywności.

Wsparcie

Wsparcie

Proponujemy klientom doradztwo techniczne związane z budową instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i fotowoltaicznych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny prowadzony przez doświadczone grupy serwisowe oraz opiekę konserwacyjną nad naszymi urządzeniami i instalacjami na terenie całego kraju.

Oferta

W zakresie wykonywania oferowanych przez Nas instalacji posiadamy doświadczenie, którego potrzebuje każdy klient. Wszystkie projekty inwestycyjne są wykonywane pod indywidualne potrzeby każdego klienta klienta, a urządzenia dobierane są pod kątem zapewnienia jak największej efektywności.

Instalacje chłodnicze

Instalacje chłodnicze

Budujemy kompletne instalacje dla komór chłodniczych i komór mroźniczych oraz instalacje wody lodowej do chłodzenia w procesach technologicznych.

Instalacje klimatyzacyjne

Instalacje klimatyzacyjne

Oferujemy systemy klimatyzacyjne oparte o urządzenia marek gruntowanych na rynku światowym każdorazowo dbając aby całość zapewniała optymalną temperaturę i wilgotność powietrza podczas pracy.

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Realizujemy inwestycje w różnorodnych obiektach: komercyjnych, przemysłowych, w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i użyteczności publicznej.

Monitorowanie i rejestrowanie temperatur

Monitorowanie i rejestrowanie temperatur

Zapewniamy aparaturę oraz wykonujemy niezbędne instalacje do monitorowania pracy urządzeń i rejestracji temperatur.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Doradzamy w doborze urządzeń, metod schładzania oraz układów klimatyzacyjnych.

Serwis

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Zgłoś się do nas i powiedz co się stało, a my zajmiemy się resztą szybko i sprawnie.

Szukasz wsparcia?

Jeżeli zainteresowała Cię Nasza oferta instalacji przemysłowych w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji lub chcesz wprowadzić oszczędności na poziomie wykorzystania energii, bądź szukasz pomocy w rozwoju swojego biznesu - skontaktuj się z Nami.

Napisz do Nas!

Kontakt

Współrzędne GPS: 53o23’11”N 18o44’20”E